GLOW - nowa kolekcja od Marty Naser
GLOW - nowa kolekcja od Marty Naser

GLOW

new collection

 

Bursztyn od wieków jest docenianym kruszcem - był walutą i drogocennym klejnotem, który przez wiele osób traktowany jest jako amulet i talizman sukcesu i miłości. Odgrywa istotną rolę w rytuałach przyciągania życiowego powodzenia. Niektórzy noszą go przy sobie i palą go w bursztynowych kadzidłach w wybranych intencjach.

Romans słońca z bursztynem

Dzięki swojemu pochodzeniu część jantarów jest przeźroczysta i przepuszcza promienie słoneczne - idealnie go podkreślając, a wręcz wydobywając z niego ukryte piękno i energię słoneczną. Nowa kolekcja GLOW podkreśla romans bursztynu ze słońcem, gra cieni i blasku, który tworzy jest niepowtarzalnym widokiem. 

Tworząc nową kolekcję chciałam pokazać czym tak na prawdę jest dla mnie bursztyn i jak go odbieram. Jantar w moim odczucie to czysta magia i piękno, dużo ciepłej energii, która wręcz otula i podnosi na duchu. Zupełnie nie dziwie się że od wieków jest talizmanem szczęścia, sukcesu i miłości. To czuć. Zresztą sami zerknijcie jak prezentują się nowe wzory.

 

Czy wiesz że?

Talizman sukcesu i miłość

Bursztyn jest znanym talizmanem sukcesu i miłości, odgrywa istotną rolę w rytuałach przyciągania życiowego powodzenia. Niektórzy noszą go przy sobie i palą go w bursztynowych kadzidłach w intencji spełnienia marzeń.

 

Bursztyn - sposób na uroki

Dawniej bursztynowymi paciorkami obwieszano dzieci, aby strzegły je przed urokami. Zupełnie jak czerwone sznureczki czy wstążki przeciwko "złemu oku", zawiązywane na dziecięcych rączkach czy kokardki w kołyskach. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.